Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

2024. április 26.

„Úri-prezi” területi verseny

2024. április 26-án, pénteken rendezték meg az Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában a helyi „Úri-prezi” területi versenyt, ahová nagyon sokan, nagyon sokféle előadással készültek. Betekintést nyerhettünk ezáltal abba, hogy mi az, ami a gyerekeket érdekli, mivel töltik a szabadidejüket.

A zsűrinek idén is rettenetesen nehéz feladata volt, sokáig tanakodtak, mire meghozták a döntésüket. A résztvevő 40 főből mindenkit emléklappal ajándékozták meg, a helyezettek pedig ezen kívül még értékes ajándékokat is kaptak.

Nagyon jól éreztük magunkat a hosszúra nyúlt délutánon, hiszen fantasztikus gyerekeket láthattunk. Mindenkinek köszönjük, aki munkájával hozzájárult az eseményhez!

Iskolánkat a következő tanulók képviselték:

1-2. osztály:

• Neruda Eszter (James Haley Amelia közreműködésével) 4.a osztály: I. helyezés